Amstern Amstern
284

Sukces Polski na hokejowych mistrzostwach swiata 2017

Amstern Amstern Hokej Obserwuj temat Obserwuj notkę 9

Skrót dla niecierpliwych: Polska rozgromila na hokejowych MS Kazachstan O:0; stronniczy sedzia nie uznal samobójczej bramki Antkowiaka.

Chodzilem kiedys chetnie na mecze hokeja na lodzie. 3 godziny w zimnie, ciagle przerwy w grze, ale w sumie szybki i barwne widowisko. Do tego w przerwach rolba.
Stad chetnie zagladam na hokejowe MS. Polska w I lidze, grupe A, w Kijowie. Co roku powtarzalo sie to samo, z szesciu druzyn awansuja do ekstraklasy 2 druzyny, Polska zajmuje 3. miejsce i "zimuje" kolejny rok.

W tym roku Polska niespodziewanie nie przegrala pierwszych dwoch spotkan, zeby od razu bylo po ptokach - przegrala z Korea Pld. 2:4, ale wymeczyla drugi mecz, z bieniaminkiem Ukraina na 2:1. Dzisiaj trzeba bylo wygrac z faworyzowanym Kazachstanem.
"Ogladalem" mecz na tickerze firmy od sportowego totka. Z normalnych powaznych stron ww nie sposob sie dowiedziec stanu meczu. Ticker na GW nie zapisal ani jednego slowa. Jednym z powodow bylo, ze do konca meczu nie padla ANI JEDNA BRAMKA. Mecz hokejowy 0:0! Natomiast w 99. sekundzie dogrywki KAZACH KEVIN JONATHAN DALLMAN strzelil gola i bylo po meczu. 36-letni kanadyjski rencista grajacy po zakonczeniu kariery w Astanie wyglada tak:

image

Stan na teraz jest jak zwykle. Pld. Korea 3 mecze wygrane i zostaly jeszcze 2 mecze z koncowka tabeli. Awans pewny. Kazachstan ma do obgrania tyly tabeli. Awans wysoce prawdopodobny. Austria 2 wygrane i jeszcze walczy. Polska walczy o swoje stale 3. miejsce - z Austria i Wegrami.
Wyniki spotkan sa zabojcze - aktualnie w 53. minucie meczu Austria - Ukraina jest 1:0.

Szlag trafia, ze wchodza i spadaja ciagle ci sami, ale nie jest to Polska.
Z grupy srodkowoEUROPEJSKIEJ za rok na final ekstraklasy pojada Korea Pld. i Kazachstan.
Kacik, Zientara, bracia Sikory - ratujcie polski hokej!

Szkoda, ze u mnie w okolicy kobiety nie graja w hokeja na lodzie, chetnie bym obejrzal:

(827)  735 735

Amstern
O mnie Amstern

Czlowiek Bardzo Dobrej Woli Prezes Klubu Sympatyków Bab Kameralnych O mnie: "Zamiast wyciągnięcia wniosków, nasz nieoceniony Amstern kilkakrotnie mnie opluł, a następnie zaczął żądać przesłania mu obiecanego statutu."  Michal Tyrpa 20.12.07 9:44 "Z Amsternem trafil pan w sedno.Jest to zadeklarowany Niemiec... Byc moze ze jest on Zydem z gatunku wypedzonego ziomala pana Hupki..." Miroslaw Kraszewski 21.12.07 00:50 "Absztyfikanta nie znam, ale Amsterm daje pewną rekojmię, że Tyrpa niekoniecznie w tym niby trollowym sporze musi mieć rację." Galopujący Major 22.12.07 12:31 Polecaja mnie (gratuluje dobrego gustu!): Zdzislaw Sztorm Voit Dorcia Blee Obserwator z daleka Cichutki Brat_Olin Marmotte Stach Docent Stopczyk Maddogowo -Rysiek- Polecali mnie: Sosenka Witek Ci, u ktorych mam szlaban, TEZ swiadcza o mnie: Michal St. de Zieleskiewicz Michal Tyrpa Ellenai Miroslaw Kraszewski Vantomas-Galicja 1 Fotomontage Gw1990 Toyah Katarzyna Lukasz Warzecha Spitfire Antypolonizm nigdy więcej Koteusz ZeZeM Essencjusz Elig Slowik Krzysztof J. Kotowski Joanna Mieszko-Wiórkiewicz Anna Czarnowidz J.P.50 Marcinkk 1.1 Mialem szlaban u: Maryla U mnie szlaban maja: